"Badanie neurologiczne. Praktyczny podręcznik multimedialny"

Rafał Bochyński, Iga Garbowska, Przemysław Bławat

 

Od autorów:

W oddanej do Państwa rąk książce przedstawiono usystematyzowane, kompletne badanie neurologiczne wraz z interpretacją spostrzeganych odstępstw od stanu prawidłowego. Podręcznik został opatrzony bardzo bogatym materiałem zdjęciowym, schematami anatomicznymi i diagramami decyzyjnymi. Dla łatwiejszego zrozumienia przekazywanych treści książkę wzbogacono o ponad 200 filmów. Niniejsza pozycja powinna znaleźć się na półce i w świadomości studentów kierunków medycznych, lekarzy i terapeutów manualnych, dla których dobro pacjenta jest najwyższym nakazem.

 

Szczegóły książki:

  • ilość stron: 207 

  • ilość kodów QR: 172 

  • ilość filmów: ponad 200

  • ilość zdjęć: 272 

  • wydawnictwo: PLACE

  • oprawa miękka

  • cena regularna: 219,00 zł (książka) 149,00 zł (e-book)

Pobierz fragment

Kup e-book

Kup zestaw: 328 zł

Kup e-book: 149 zł

Kup książkę: 219 zł

Spis treści:

Kompleksowość i praktyczność

 

Książka nie ogranicza się do teoretycznych zagadnień, ale skupia się przede wszystkim na praktycznych aspektach neurologii. Czytelnicy znajdą w niej konkretną wiedzę, którą mogą zastosować w diagnostyce i praktyce medycznej. Materiały multimedialne to narzędzia ułatwiające zrozumienie skomplikowanych procedur neurologicznych, co sprawia, że książka jest niezastąpionym źródłem informacji dla studentów i profesjonalistów w dziedzinie medycyny.

Eksperckie podejście do tematu

 

Książka została stworzona przez doświadczonych ekspertów z dziedziny medycyny, co przekłada się na wysoką jakość merytoryczną i rzetelność informacji. Autorzy nie tylko dzielą się profesjonalną wiedzą, ale również prezentują badania naukowe i trendy w dziedzinie neurologii. To gwarancja, że czytelnik otrzymuje informacje oparte na rzetelnych źródłach naukowych.

Interaktywność i multimedialność

 

"Badanie neurologiczne. Praktyczny poradnik multimedialny" wyróżnia się interaktywnością i bogactwem materiałów multimedialnych. Czytelnicy nie tylko przeczytają tekst, ale również skorzystają z możliwości obejrzenia wideo, przedstawiających konkretne badania, co sprawi, że nauka stanie się dynamicznym i angażującym doświadczeniem. Ta interaktywność podnosi jakość edukacji, zapewniając lepsze zrozumienie trudnych koncepcji neurologicznych.

3 najważniejsze atuty tej książki:

Te trzy atuty – interaktywność, eksperckie podejście i kompleksowość/praktyczność – stanowią mocne strony książki "Badanie neurologiczne poradnik multimedialny" na rynku. Dzięki nim, książka nie tylko spełnia oczekiwania czytelników, ale także wyróżnia się jako wartościowe narzędzie edukacyjne w dziedzinie neurologii, obecnie jedyne takie na rynku.

Najwyższa wartość w przystępnej cenie

 

Otrzymasz kompletny kurs multimedialny, który będziesz wykorzystywać w swojej codziennej pracy. To nie tylko książka, ale także narzędzie edukacyjne, które przyniesie realne korzyści Tobie i Twoim pacjentom – bez zbędnych wydatków.

Rzetelne, sprawdzone metody diagnostyczne

 

Twoje diagnozy staną się bardziej precyzyjne. Wiedza oparta na badaniach naukowych i logicznych protokołach wzmocni Twoje kompetencje oraz ułatwi komunikację z pacjentami.

Bezpośredni dostęp do eksperckiej wiedzy

 

Zyskasz nie tylko książkę, ale również dostęp do platformy edukacyjnej z materiałami wideo oraz dodatkowymi materiałami obejmującymi zagadnienia diagnostyki różnicowej. Dzięki temu będziesz pewnie diagnozował, co umożliwi Ci świadczenie usług według najwyższym standardów.

Skuteczne narzędzie do nauki: jak w praktyce badać pacjenta?

 

Dzięki tej książce skutecznie opanujesz techniki badania neurologicznego. Będziesz mógł codziennie doskonalić swoje umiejętności diagnostyczne, a dodatkowe materiały wideo i odnośniki QR umożliwią Ci szybkie przyswajanie wiedzy i rozwiązywanie realnych przypadków klinicznych.

4 rzeczy, które zyskasz poza 207 stronami tej książki:

O autorach

Kim jest Rafał Bochyński?

mgr Rafał Bochyński D.O.

 

Magister fizjoterapii i dyplomowany osteopata (D.O). Absolwent Sutherland College of Osteopathic Medicine oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Pracownik szpitala Rehabilitacyjno-Kardiologicznego w Kowanówku przez ponad 8 lat. Swoją 17-letnią praktykę kliniczną opiera na indywidualnej terapii pacjentów w prywatnym gabinecie. Nieustannie podnosi swoje kompetencje skupiając się na rozwijaniu multidyscyplinarnego podejścia do diagnostyki klinicznej, integracji strategii leczenia wszystkich obszarów medycyny oraz dąży do tworzenia nowoczesnych standardów diagnostycznych i poszerzania umiejętności zawodowych specjalistów w różnych dziedzinach medycyny. Od 6 lat prowadzi szkolenia z diagnostyki neurologicznej dla lekarzy, osteopatów i fizjoterapeutów.  Od wielu lat pasjonat nurkowania, biegów górskich i podróży.

Kim jest dr Iga Garbowska?

dr n. med. i n. o zdr. Iga Garbowska D.O., DPO., RCST

 

Założycielka Kliniki Osteopatii Igi Garbowskiej, Kliniki Osteopatii Young, pomysłodawca filozofii Think Care. Jest adiunktem w Katedrze Fizjoterapii w Dysfunkcjach Narządu Ruchu i Medycyny Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, gdzie od 2017 r. naucza przedmiotu Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu – neurologia i neurochirurgia. Przez wiele lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu na oddziale rehabilitacji neurologicznej oraz medycznej pod kierownictwem dr n. med Elżbiety Kmiecik-Małeckiej. Iga Garbowska kontynuowała swój rozwój zawodowy poprzez międzynarodowe hospitacje, praktyki oraz szkolenia, ucząc się od doświadczonych specjalistów ze świata i Europy. Aktualnie uczestniczy w szkoleniach w ramach programu "Morphologicum Nature in / of Form and Function" w Maaseik, Belgia, z zakresu EVOST – Evolutionary Medicine in the Osteopathic Field. Jej zróżnicowane doświadczenia i umiejętności sprawiają, że jest profesjonalistką, której pasją jest człowiek.

Kim jest dr Przemysław Bławat?

dr n. med. Przemysław Bławat 


Specjalista chirurgii klatki piersiowej i lekarz nurkowy. Jest asystentem w Katedrze Chirurgii Klatki Piersiowej i Nowotworów Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Na co dzień praktykuje w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Przez wiele lat pracował jako lekarz kontyngentu wojsk NATO w JFTC w Bydgoszczy, a także w zespole opieki paliatywnej Domu Sue Ryder w Bydgoszczy. Od 20 lat wykonuje tłumaczenia pisemne i konsekutywne zajęć z praktycznej neurologii klinicznej dla terapeutów manualnych. Od 15 lat naucza medycyny klinicznej, a przede wszystkim praktycznego badania ogólnomedycznego z elementami badania neurologicznego w zastosowaniu w fizjoterapii i terapii manualnej. Jego „konikiem” jest zastosowanie neurologii w innych dziedzinach medycyny uniwersyteckiej, co wciela zarówno w swoją praktykę kliniczną jak i ucząc studentów kierunków med

Pobierz fragment

Kup e-book

Kup książkę

Pobierz fragment

Kup e-book

Kup zestaw: 328 zł

Kup e-book: 149 zł

Kup książkę: 219 zł

KONTAKT:

email: info@place-zone.com

PLACE SP. Z O.O.

KRS: 0001064105  |  NIP: 6060116057

Projekt i realizacja SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone.