Od autorów:
W oddanej do Państwa rąk książce przedstawiono usystematyzowane, kompletne badanie neurologiczne wraz z interpretacją spostrzeganych odstępstw od stanu prawidłowego. Podręcznik został opatrzony bardzo bogatym materiałem zdjęciowym, schematami anatomicznymi i diagramami decyzyjnymi. Dla łatwiejszego zrozumienia przekazywanych treści książkę wzbogacono o ponad 200 filmów. Niniejsza pozycja powinna znaleźć się na półce i w świadomości studentów kierunków medycznych, lekarzy i terapeutów manualnych, dla których dobro pacjenta jest najwyższym nakazem.
ilość stron: 207
ilość kodów QR: 172
ilość filmów: ponad 200
ilość zdjęć: 272
wydawnictwo: PLACE
oprawa miękka
cena regularna: 219,00 zł (książka) 149,00 zł (e-book)
Książka nie ogranicza się do teoretycznych zagadnień, ale skupia się przede wszystkim na praktycznych aspektach neurologii. Czytelnicy znajdą w niej konkretną wiedzę, którą mogą zastosować w diagnostyce i praktyce medycznej. Materiały multimedialne to narzędzia ułatwiające zrozumienie skomplikowanych procedur neurologicznych, co sprawia, że książka jest niezastąpionym źródłem informacji dla studentów i profesjonalistów w dziedzinie medycyny.
Książka została stworzona przez doświadczonych ekspertów z dziedziny medycyny, co przekłada się na wysoką jakość merytoryczną i rzetelność informacji. Autorzy nie tylko dzielą się profesjonalną wiedzą, ale również prezentują badania naukowe i trendy w dziedzinie neurologii. To gwarancja, że czytelnik otrzymuje informacje oparte na rzetelnych źródłach naukowych.
"Badanie neurologiczne. Praktyczny poradnik multimedialny" wyróżnia się interaktywnością i bogactwem materiałów multimedialnych. Czytelnicy nie tylko przeczytają tekst, ale również skorzystają z możliwości obejrzenia wideo, przedstawiających konkretne badania, co sprawi, że nauka stanie się dynamicznym i angażującym doświadczeniem. Ta interaktywność podnosi jakość edukacji, zapewniając lepsze zrozumienie trudnych koncepcji neurologicznych.
Te trzy atuty – interaktywność, eksperckie podejście i kompleksowość/praktyczność – stanowią mocne strony książki "Badanie neurologiczne poradnik multimedialny" na rynku. Dzięki nim, książka nie tylko spełnia oczekiwania czytelników, ale także wyróżnia się jako wartościowe narzędzie edukacyjne w dziedzinie neurologii, obecnie jedyne takie na rynku.
Otrzymasz kompletny kurs multimedialny, który będziesz wykorzystywać w swojej codziennej pracy. To nie tylko książka, ale także narzędzie edukacyjne, które przyniesie realne korzyści Tobie i Twoim pacjentom – bez zbędnych wydatków.
Twoje diagnozy staną się bardziej precyzyjne. Wiedza oparta na badaniach naukowych i logicznych protokołach wzmocni Twoje kompetencje oraz ułatwi komunikację z pacjentami.
Zyskasz nie tylko książkę, ale również dostęp do platformy edukacyjnej z materiałami wideo oraz dodatkowymi materiałami obejmującymi zagadnienia diagnostyki różnicowej. Dzięki temu będziesz pewnie diagnozował, co umożliwi Ci świadczenie usług według najwyższym standardów.
Dzięki tej książce skutecznie opanujesz techniki badania neurologicznego. Będziesz mógł codziennie doskonalić swoje umiejętności diagnostyczne, a dodatkowe materiały wideo i odnośniki QR umożliwią Ci szybkie przyswajanie wiedzy i rozwiązywanie realnych przypadków klinicznych.
Magister fizjoterapii i dyplomowany osteopata (D.O). Absolwent Sutherland College of Osteopathic Medicine oraz Akademii Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu. Pracownik szpitala Rehabilitacyjno-Kardiologicznego w Kowanówku przez ponad 8 lat. Swoją 17-letnią praktykę kliniczną opiera na indywidualnej terapii pacjentów w prywatnym gabinecie. Nieustannie podnosi swoje kompetencje skupiając się na rozwijaniu multidyscyplinarnego podejścia do diagnostyki klinicznej, integracji strategii leczenia wszystkich obszarów medycyny oraz dąży do tworzenia nowoczesnych standardów diagnostycznych i poszerzania umiejętności zawodowych specjalistów w różnych dziedzinach medycyny. Od 6 lat prowadzi szkolenia z diagnostyki neurologicznej dla lekarzy, osteopatów i fizjoterapeutów. Od wielu lat pasjonat nurkowania, biegów górskich i podróży.
Założycielka Kliniki Osteopatii Igi Garbowskiej, Kliniki Osteopatii Young, pomysłodawca filozofii Think Care. Jest adiunktem w Katedrze Fizjoterapii w Dysfunkcjach Narządu Ruchu i Medycyny Sportowej Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, gdzie od 2017 r. naucza przedmiotu Fizjoterapia kliniczna w dysfunkcjach narządu ruchu – neurologia i neurochirurgia. Przez wiele lat pracowała w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. Św. Barbary w Sosnowcu na oddziale rehabilitacji neurologicznej oraz medycznej pod kierownictwem dr n. med Elżbiety Kmiecik-Małeckiej. Iga Garbowska kontynuowała swój rozwój zawodowy poprzez międzynarodowe hospitacje, praktyki oraz szkolenia, ucząc się od doświadczonych specjalistów ze świata i Europy. Aktualnie uczestniczy w szkoleniach w ramach programu "Morphologicum Nature in / of Form and Function" w Maaseik, Belgia, z zakresu EVOST – Evolutionary Medicine in the Osteopathic Field. Jej zróżnicowane doświadczenia i umiejętności sprawiają, że jest profesjonalistką, której pasją jest człowiek.
Specjalista chirurgii klatki piersiowej i lekarz nurkowy. Jest asystentem w Katedrze Chirurgii Klatki Piersiowej i Nowotworów Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika. Na co dzień praktykuje w Centrum Onkologii w Bydgoszczy. Przez wiele lat pracował jako lekarz kontyngentu wojsk NATO w JFTC w Bydgoszczy, a także w zespole opieki paliatywnej Domu Sue Ryder w Bydgoszczy. Od 20 lat wykonuje tłumaczenia pisemne i konsekutywne zajęć z praktycznej neurologii klinicznej dla terapeutów manualnych. Od 15 lat naucza medycyny klinicznej, a przede wszystkim praktycznego badania ogólnomedycznego z elementami badania neurologicznego w zastosowaniu w fizjoterapii i terapii manualnej. Jego „konikiem” jest zastosowanie neurologii w innych dziedzinach medycyny uniwersyteckiej, co wciela zarówno w swoją praktykę kliniczną jak i ucząc studentów kierunków med
KONTAKT:
email: info@place-zone.com
PLACE SP. Z O.O.
KRS: 0001064105 | NIP: 6060116057
Projekt i realizacja SPECTRUM MARKETING | 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone.